Zabytkowy budynek poczty przy ul. Pieniężnego doczeka się remontu

Data dodania: 2019-07-11 13:45:48, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zabytkowy budynek poczty przy ul. Pieniężnego doczeka się remontu
Fot. Google Street View

Poczta Polska w tym roku zamierza wyremontować ponad 60 zabytkowych budynków. Na ten cel przeznaczy ponad 40 proc. tegorocznego budżetu remontowego. Jednym z odnowionych budynków będzie ten przy ul. Pieniężnego w Olsztynie.

Prace nad zabytkowymi budynkami są trudniejsze niż tych nowszych. Remont wymaga większych nakładów pracy oraz jest dużo droższy. Wiekowe nieruchomości doczekają się nowych elewacji, a pierwotne elementy i detale architektoniczne zostaną odnowione.

Zmodernizowanych zostanie łącznie ponad 60 budynków. W naszym regionie remontu doczekają się dwa budynki poczty: w Olsztynie przy ul. Pieniężnego 21 oraz w Elblągu przy Placu Słowiańskim 1/3. Poczta Polska łącznie na ten cel przeznaczy ponad 40 proc. środków z tegorocznego budżetu remontowego.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.