Zabił swoją dziewczynę, bo tak kazał mu diabeł. Jest prawomocny wyrok dla 27-latka

Data dodania: 2019-02-13 14:18:50, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zabił swoją dziewczynę, bo tak kazał mu diabeł. Jest prawomocny wyrok dla 27-latka
Zatrzymanie Pawła S. w 2016 roku
Fot. KWP Olsztyn

Najbliższe 15 lat za kratami spędzi 27-latek z Bisztynka. Sąd Apelacyjny w Białymstoku utrzymał wyrok olsztyńskiego sądu w sprawie zabójstwa 19-letniej Dominiki.

W grudniu 2016 roku policjanci z Bartoszyc zostali powiadomieniu o tym, że na jedną z posesji w miejscowości Bisztynek-Kolonia przyszedł zakrwawiony Paweł S., 26-letni mieszkaniec Bisztynka. Mężczyzna oświadczył gospodarzom, że w pobliskim lesie zabił swoją dziewczynę Dominikę W. Dodał, że diabeł kazał mu to zrobić. W wyniku podjętych czynności w kompleksie leśnym w okolicach Bisztynka odnaleziono leżącą w śniegu Dominikę W.

Dziewczyna była już nieprzytomna, wyziębiona oraz posiadała rany głowy. Mimo reanimacji, a także udzielonej pomocy medycznej, 19-latka zmarła kilka godzin później w szpitalu. Tego samego dnia policja zatrzymała Pawła S., z którym Dominika W. spotykała się od pewnego czasu.

Prokurator zarzucił Pawłowi S. zabójstwo dziewczyny poprzez kilkukrotne uderzenie jej w głowę twardym, tępym narzędziem, a także zadawanie jej ciosów pięściami i kopanie po całym ciele.

W październiku ubiegłego roku olsztyński sąd wydał wyrok w tej sprawie. Sąd uznał Pawła S. za winnego zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Mężczyzna został skazany na 15 lat więzienia.

Dziś Sąd Apelacyjny w Białymstoku utrzymał ten wyrok sądu pierwszej instancji. Paweł S. najbliższe 15 lat spędzi za kratami.

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Z miasta 2019-02-13 21:08:49
  Olsztyn podlega bo bialostocka apelację. Hańba
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • Jak to ? 2019-02-13 20:41:51
  15 lat tylko ?! Taki czlowiek powinien cale zycie spedzic za kratami !
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • Grzegorz Olsztyn 2019-02-13 17:48:28
  15 lat za morderstwo? Nie chciałbym być na miejscu rodziców tej dziewczyny. Zapewne nie zostawiłbym tego naszemu wymiarowi sprawiedliwości.
  Odpowiedz Oceń: 5 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.