Zabawy, koncerty i food trucki podczas Majówki nad Ukielem [HARMONOGRAM]

Data dodania: 2019-04-15 12:18:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zabawy, koncerty i food trucki podczas Majówki nad Ukielem [HARMONOGRAM]
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Długi weekend majowy zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym już teraz warto pomyśleć, jak spędzić czas wolny. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przygotował mnóstwo atrakcji zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

W tym roku Majówka nad jeziorem Ukiel będzie trwała aż pięć dni. Organizatorzy z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie przygotowali gry, zabawy, turnieje czy animacje dla najmłodszych. Także w majówkę przewidziano otwarcie sezonu wodnego. W tym czasie ruszy wypożyczalnia sprzętu wodnego, będą też promocje na sprzęt sportowy.

Nie zabraknie też atrakcji dla całych rodzin. Pierwszego dnia zagra zespół Babsztyl. Z kolei 2 maja odbędzie się rodzinny Marsz Nordic Walking, a 4 i 5 maja po raz pierwszy w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” zagości Festiwal Food Trucków – Wielka Szama.

– Program jest bogaty i zróżnicowany, więc z pewnością każdy znajdzie propozycję która go zainteresuje. Ze swojej strony chciałbym podkreślić przede wszystkim jeden fakt: wraz z nadejściem majówki w CRS Ukiel otwieramy oficjalnie sezon letni, a to oznacza że uruchamiamy działalność wypożyczalni sprzętu pływającego – mówi Jerzy Litwiński, dyrektor OSiR-u.

Harmonogram Majówki nad Ukielem 2019:

1 maja 2019

Godz. 11:00
- 3-godzinny maraton zumby prowadzony przez trenerów z Olsztyna
- jumping Planety Formy
- animacje dla dzieci organizowane przez wolontariuszy Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”
- atrakcje sportowe dla najmłodszych przygotowane przez Aktywny Czas i Magdalenę Przyborowską
- pole dance
- pokazy cheerleaders
- porady dietetyka
- dmuchańce dla najmłodszych oraz animacje przygotowane przez „Odjazdowe imprezy”
- stoiska handlowe i gastronomiczne (godz. 11:00-20:00)

Godz. 17:00: hit programu - Koncert Zespołu Babsztyl

2 maja 2019
Godz. 10:00

- Rodzinny Festiwal Nordic Walking; zbiórka o godzinie 10:00 przy Kapitanacie, czas spaceru ok. 90 minut. Przewodnikiem będzie pan Andrzej Kowalski, kierownik CRS Ukiel. UWAGA: zabieramy własne kijki, istnieje jednak możliwość wypożyczenia kijków na miejscu. Zapraszamy miłośników spacerów nordic walking oraz całe rodziny!

- całodzienna promocja z okazji Dnia Flagi RP: każda osoba, która przyjdzie do wypożyczalni w barwach narodowych (białe i czerwone elementy odzieży) otrzyma kupon promocyjny dla dwóch osób z 50% rabatem na wypożyczenie sprzętu sportowego (rowery, łyżworolki, nordic walking oraz zestawy gier: badminton, boule, krykiet i mini golf)

- majówkowe studio na żywo z atrakcjami Radia Olsztyn

- stoiska handlowe i gastronomiczne (godz. 11:00-20:00)

3 maja 2019

Godz. 10:00-16:00 – Akademia Sportu Stomil Olsztyn na Kąpielisku nr 1

- pokazowe treningi zawodników

- mini turniej rodziców z dziećmi

- konkursy strzeleckie z nagrodami

- gry i zabawy z maskotką

- rodzinne wyścigi rowerami wodnymi (przy odpowiedniej pogodzie)

- pokazowy mecz zawodniczek AS Stomil Olsztyn

Godz. 11:00-16:00 - Rugby Team Olsztyn na Kąpielisku nr 2

- rozgrywki dzieci i młodzieży od 5 do 16 lat

- możliwość zapoznania się z działalnością klubu

Godz. 11:00 - zabawa z Agiz Turystka Aktywna na Kąpielisku nr 1

W programie m.in. Sportowy turniej rodzinny (od godz. 11:00), HIP-Hop dla każdego - Ruch to Zdrowie (godz. 12:00), Nordic Walking&Stretching dla dorosłych – spacer nad jez. Ukiel (godz. 14:00, tempo i długość trasy dostosowana do możliwości uczestników)

- stoiska handlowe i gastronomiczne (godz. 8:00-20:00)

4 i 5 maja 2019

Festiwal Food Trucków – Wielka Szama!

To już trzecia wizyta w Olsztynie, ale jednocześnie debiut w CRS Ukiel.

- stoiska handlowe i gastronomiczne

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.