Za nami XXIV edycja Międzynarodowych Olsztyńskich Dni Folkloru "Warmia" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Data dodania: 2019-07-21 13:02:40, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Za nami XXIV edycja Międzynarodowych Olsztyńskich Dni Folkloru
Piątkowe finały konkursu XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Tańców Polskich "Warmia 2019"
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Olsztyn gościł XXIV edycję Międzynarodowych Olsztyńskich Dni Folkloru "Warmia". Wydarzenie - jak zwykle - cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto. Publiczność ciekawa oryginalnych artystów szczelnie wypełnia amfiteatr praktycznie każdego dnia wydarzenia.

W tym roku stolica Warmii i Mazur gościła artystów z Bułgarii, Indii, Panamy, Rumunii, Serbii, Ukrainy i Grecji. Poza tym nie brakowało polskich zespołów ze świętującą w tym roku 65-lecie istnienia "Warmią". Prócz występów w amfiteatrze, wydarzeniu towarzyszyły koncerty towarzyszące m.in. w Ostródzie, Biskupcu i Gietrzwałdzie.

Na zdjęciach piątkowe finały konkursu XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Tańców Polskich "Warmia 2019", natomiast materiał wideo przedstawia koncert jubileuszowy zespołu "Warmia".


Źródło: Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru Warmia

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • frerger 2019-07-22 22:27:02
    fajnie hopsali, ale wodzireje trochę sflaczali... pod moherów zrobili impreze :/.... wydaje mi sie, ze i alkomat by sie przydał...
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
  • Miastowy 2019-07-21 17:41:08
    Zdziwiłbym się gdy na wsi nie było festiwalu folkloru.
    Odpowiedz Oceń: 1 5 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.