Z Szyman do Kolonii w Niemczech. Nowe połączenia z lotniska Olsztyn-Mazury

Data dodania: 2017-12-11 12:57:56, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Z Szyman do Kolonii w Niemczech. Nowe połączenia z lotniska Olsztyn-Mazury

Dziś w południe władze spółki zarządzającej lotniskiem Olsztyn-Mazury ogłosiły kolejne połączenie z portu. Od czerwca z Szyman polecimy do Kolonii w Niemczech.

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury rozszerza swoją siatkę połączeń o loty do Kolonii w Niemczech. Jest to kolejne połączenie czarterowe, po bułgarskim Burgas, którego operatorem będzie linia lotnicza Small Planet.

Rejsy realizowane będą w okresie od 19 czerwca do 4 września 2018 roku, raz w tygodniu we wtorki, Airbusem A320, który na pokład może wziąć 180 pasażerów. Samolot będzie miał do pokonania 1200 km a lot będzie trwał ok. 1,5 godziny.

Bilety lotnicze będą dostępne w formule „czarter mix”. System ten polega na sprzedaży miejsc w samolocie zarówno biurom podróży i  tour-operatorom w formule rezerwacji grupowych, jak i klientom indywidualnym  na stronie internetowej przewoźnika. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 12 grudnia 2017 roku, a ich ceny będą zaczynały się od 199 złotych w jedną stronę, choć linia nie wyklucza specjalnych okolicznościowych promocji, gdzie cena może być jeszcze niższa.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Ryszard Ochódzki 2017-12-11 19:31:47
    Ale sukces. Ile wychodzi dopłaty do jednego miejsca w samolocie, uwzględniając że będą tylko połączenia do Kolonii i Bułgarii, z uwzględnieniem wszystkich kosztow utrzymania lotniska plus kosztow ponoszonych przez inne podmioty/jednostki (Straż Graniczna, Policja itp.)???
    Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.