Z radnym Małkowskim się nie skontaktujesz

Data dodania: 2015-01-19 10:00:19, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Z radnym Małkowskim się nie skontaktujesz

Czesław Jerzy Małkowski, przewodniczący klubu radnych Demokratyczny Olsztyn jako jedyny z olsztyńskim rajców nie podał do publicznej wiadomości swojego adresu mailowego ułatwiającego kontakt z mieszkańcami, czy dziennikarzami. Na ten fakt zwrócił uwagę jeden z naszych czytelników.

Były prezydent Olsztyna Czesław Jerzy Małkowski starający się o głosy mieszkańców miasta podczas listopadowych wyborów samorządowych (startował na prezydenta miasta – red.) – zaznaczał, że jego kampania opierała się na częstym kontakcie z mieszkańcami miasta.

Po przegranej walce o stanowisko prezydenta Olsztyna z Piotrem Grzymowiczem – Czesław Jerzy Małkowski na swoim fanpage'u zapewniał, że jako radny miejski będzie działał dla mieszkańców i z myślą o nich.

- Dzięki pracy w Radzie Miasta będę starał się jak najbardziej przysłużyć się Olsztynowi. Moje hasło – Żeby ludzi łączyć, nie dzielić, wciąż mi przyświeca, dlatego dla dobra miasta chcę współpracować z każdym, kto będzie chciał uczynić Olsztyn lepszym – pisał na fanpage'u Małkowski.

Zapewnienia Małkowskiego o gotowości do współpracy wydają się być nieco naciągane, gdyż sam kontakt z radnym jest mocno utrudniony.  Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Olsztyna radny Małkowski - jako jedyny - nie podał adresu mailowego, na który mieszkańcy miasta mogą kierować swoją korespondencję.

- Nieśmiało przypominam, że w XXI wieku , komputer - internet to narzędzie pracy, łączności z wyborcami – komentuje sprawę nasz czytelnik, który zwrócił uwagę na brak adresu mailowego Małkowskiego.

Nie łatwo też o kontakt telefoniczny z radnym, naszej redakcji również – mimo wielu prób - nie udało się skontaktować z Czesławem Jerzym Małkowskim.

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

 • xnx 2018-06-10 11:05:45
  Ej zostawcie chłopa w spokoju ,żaden z was nie przydypcył nigdy na boku ?
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Krzys61 2018-03-14 06:42:48
  To on jeszcze nie siedzi?
  Odpowiedz Oceń: 2 2 Zgłoś treść
 • józefina kicki 2018-03-12 11:04:08
  Przed wyborami żadnej mszy w kościele kortowskim nie odpuścił , ze znakiem pokoju przelatywał pół kościoła , parkował przed wejściem .Uczcie się od starego lisa .
  Odpowiedz Oceń: 3 1 Zgłoś treść
 • z Olsztyna 2015-01-19 15:21:29
  Do " korek1 " telefon jednak podał.
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • swer 2015-01-19 12:47:31
  szkoda, że tak wile osób dało się nabrać na tani populizm.
  Odpowiedz Oceń: 5 2 Zgłoś treść
 • korek1 2015-01-19 12:11:26
  Bezimienny z Olsztyna wiesz,że Małkowski nie podał adresu dlatego aby tacy przyjemni jak ty nie opluwali ich na forach i prywatnie.
  Odpowiedz Oceń: 9 2 Zgłoś treść
 • z Olsztyna 2015-01-19 10:13:23
  Radny Małkowski szkoda słów, zapewnia, deklaruje , a jest jak jest.Przykre.
  Odpowiedz Oceń: 1 6 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.