Z Londynu trafił prosto do aresztu. Poszukiwany listem gończym wpadł na lotnisku

Data dodania: 2019-04-03 15:44:32, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Z Londynu trafił prosto do aresztu. Poszukiwany listem gończym wpadł na lotnisku
Fot. W-MOSG

Olsztyńscy strażnicy graniczni na lotnisku w Szymanach zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym przez wymiar sprawiedliwości. 32-latek ma do odbycia karę za znęcanie się nad osobą.

Wczoraj funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie zatrzymali na lotnisku mieszkańca powiatu iławskiego, poszukiwanego listem gończym. 32-latek wrócił z Londynu.

- W trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości podróżnego, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie potwierdzili, że poszukuje go polski wymiar sprawiedliwości. Okazało się, że mężczyzna ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad osobą – informuje Anna Matejuk-Ficek z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Po sporządzeniu dokumentacji strażnicy graniczni przekazali 32-latka w ręce policji ze Szczytna.

Źródło: własne/W-MOSG

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • sss 2019-04-04 11:02:06
  hahah w mogl przyjechac busem... ale nie wielki pan z londynu musial szybko i wygodnie samolotem ... glupota ludzka nie zna granic
  Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść
 • Marta 37 2019-04-03 19:59:47
  Pół roku to nie do Barczewa . Co ty pier......sz ?
  Odpowiedz Oceń: 1 2 Zgłoś treść
 • Ryszard Ochódzki 2019-04-03 18:29:10
  No to poleci, ale na sygnale do Barczewa.
  Odpowiedz Oceń: 2 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.