Z kolegami palił w aucie marihuanę, a resztę narkotyków ukrył w... bieliźnie

Data dodania: 2019-01-29 14:58:03, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Z kolegami palił w aucie marihuanę, a resztę narkotyków ukrył w... bieliźnie
Fot. KMP Olsztyn

W nocy policjanci patrolujący ulice olsztyńskich Jarot zauważyli audi, w którym siedziało trzech mężczyzn. Z auta wydobywały się kłęby dymu. Okazało się, że palili oni marihuanę. Właściciel pojazdu narkotyki ukrył także w samochodzie i w... bieliźnie.

Olsztyńscy wywiadowcy patrolowali nocą ulice Jarot. Na jednym z parkingów zauważyli zaparkowane audi, w którym siedzieli trzej koledzy. Z pojazdu wydobywały się kłęby dymu. Mężczyźni na widok policjantów byli mocno zdziwieni i zdenerwowani.

Podczas przeszukania samochodu w bocznych drzwiach od strony kierowcy funkcjonariusze znaleźli skarpetkę, w której znajdował się biały proszek zwinięty w kulkę. Z kolei przy drążku do zmiany biegów znajdował się woreczek z suszem roślinnym. 28-latek zdał sobie sprawę, że ma kłopoty, więc postanowił oddać resztę substancji odurzających, które schował w bieliźnie.

Badania narkotestem potwierdziły, że znalezione substancje to amfetamina i marihuana. Łącznie zabezpieczono 54 gramy amfetaminy, 4 gramy marihuany i 22 tabletki o działaniu psychoaktywnym.

28-letni mieszkaniec gminy Lidzbark trafił do aresztu. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.