Z betoniarki wylewał się beton wprost na asfalt na ul. Armii Krajowej

Data dodania: 2019-07-29 15:16:17, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Z betoniarki wylewał się beton wprost na asfalt na ul. Armii Krajowej
Fot. SM Olsztyn

Strażnicy miejscy często dostają nietypowe zgłoszenia. W sobotę otrzymali zgłoszenie, że na ul. Armii Krajowej w Olsztynie z betoniarki wylewa się beton prosto na asfalt. Winę w tym zdarzeniu ponosi kierowca pojazdu.

Strażnicy miejscy często biorą udział w nietypowych zdarzeniach. Czasami odkryją, że ktoś spala śmieci, inni zastawiają chodniki czy miejsca parkingowe, a jeszcze inni zanieczyszczają jezdnię. Tak było w tym przypadku.

Strażnicy miejscy w sobotę, 27 lipca, dostali zgłoszenie, że z betoniarki wylewa się beton prosto na jezdnię. Kierowca pojazdu skręcał z ul. Armii Krajowej w al. Warszawską. Na miejsce wysłano służby porządkowe, które oczyściły drogę.

Funkcjonariusze dzięki nagraniom z kamer monitoringu ustalili sprawcę zanieczyszczenia. Kierowca betoniarki został ukarany mandatem karnym.

Źródło: własne/SM Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.