XIV Skorpenowy Spływ Łyną [ZDJĘCIA]

Ostatnia aktualizacja 2017-03-18 14:11:18, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
XIV Skorpenowy Spływ Łyną [ZDJĘCIA]
Podczas Skorpenowego Spływy Łyną uczestników ogranicza jedynie wyobraźnia
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Już po raz 14. śmiałkowie z całej Polski weszli do zimnej wody w Łynie aby ostatecznie przegonić zimę i rozpocząć sezon nurkowy.

"Skorpenowy Spływ Łyną" to największa impreza płetwonurków w kraju, która odbywa się w Olsztynie. W poprzednim roku w akcji wzięło udział bliko pół tysiąca osób. W tym roku pogoda nie rozpieszczała uczestników, bowiem siąpił deszcz oraz było dość chłodno. Nie przeszkodziło to jednak wielu śmiałkom wskoczyć do nurtu Łyny w kolorowych i dość niespotykanych przebraniach.

- Jest to czas na dobrą rozrywkę, poznanie ludzi o tej samej pasji, wymienienie się informacjami o nurkowiskach, czy nawiązanie współpracy - mówią o spływie jego organizatorzy z Akademickiego Klubu Płetwonurków "Skorpena".

Podobnie jak w latach ubiegłych początek spływu miał miejsce przy moście nad Łyną przy ulicy Tuwima. Następnie uczestnicy przepłynęli kilkukilometrową trasę do mety znajdującej się na starówce. Tam też został rozstrzygnięty konkurs na najciekawsze przebranie wśród spływających. Każdy z uczestników otrzymał również pamiątkowe gadżety. Na wieczór natomiast zaplanowano podsumowanie akcji oraz imprezę integracyjną w stołówce akademickiej w Kortowie.

Skorpenowy Spływ Łyną jest częścią tegorocznej akcji Olsztyn.Aktywnie!

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.