Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca zakleszczony w aucie

Data dodania: 2017-12-06 11:20:33, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca zakleszczony w aucie

Trudne i zmienne warunki na drogach naszego województwa. Wciąż wielu kierowców zapomina o zachowaniu szczególnej ostrożności, tak potrzebnej, by bezpiecznie dojechać do celu.

Do poważnego wypadku doszło na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Pakosze – Wysoka Braniewska. Kierujący volkswagenem najpewniej nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżował sam.

Siła uderzenia była tak duża, że obecni na miejscu wypadku strażacy musieli ciąć karoserię, aby wykonać dostęp do uwięzionego kierowcy.

Ranny mężczyzna po wydobyciu ze zniszczonego samochodu został przetransportowany do szpitala.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Źródło: KW PSP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.