Wypadek rowerzystek. Jedna najechała na drugą

Data dodania: 2018-04-16 11:52:29, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wypadek rowerzystek. Jedna najechała na drugą

Policjanci ustalają co było przyczyną wypadku rowerzystek jadących na trasie Pozezdrze – Wyłudy. W wyniku zdarzenia obie trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło na trasie Pozezdrze – Wyłudy. Jak ustalili policjanci 55-letnia kobieta straciła panowanie nad swoim rowerem i przewróciła się. Na rowerzystkę najechała druga, jadąca tuż za nią. W rezultacie obie kobiety trafiły do szpitala z ogólnymi potłuczeniami i złamanym obojczykiem. Nie wiadomo co dokładnie było przyczyną zdarzenia. Ustalają to policjanci wezwani na miejsce wypadku.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.