Wypadek na trasie Wilkasy - Grabowo. Cztery osoby w szpitalu

Data dodania: 2014-06-13 09:33:33, Iwona Starczewska
Ostatnia aktualizacja 2014-09-15 11:46:36
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wypadek na trasie Wilkasy - Grabowo. Cztery osoby w szpitalu

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kamionka. Zderzyły się tam audi i toyota. Cztery osoby, w tym dwoje dzieci trafiło do szpitala w Ełku i Suwałkach.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 19.20 na trasie Wilkasy – Grabowo. Oficer dyżurny gołdapskiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Kamionka zderzyły się dwa samochody osobowe. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że podczas manewru wymijania doszło do zderzenia czołowego audi oraz toyoty.

Na miejscu interweniowała również straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Trzy osoby podróżujące toyotą, kierująca oraz jej dwie córki w wieku 6 i 13 lat, doznały ogólnych obrażeń ciała i zostały przetransportowane do szpitala w Suwałkach. Natomiast 21-letni kierujący audi ze złamaną nogą został odwieziony do szpitala w Ełku.

Gołdapscy policjanci ustalili, że oboje kierujący byli trzeźwi. Przez kilka godzin droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.