Wypadek na przejeździe kolejowym w Bukwałdzie. Kobieta wjechała pod pociąg towarowy

Data dodania: 2019-08-14 10:59:22, kac
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wypadek na przejeździe kolejowym w Bukwałdzie. Kobieta wjechała pod pociąg towarowy
Na przejeździe kolejowym w Bukwałdzie pociąg towarowy zderzył się z samochodem osobowym
Fot. Gmina Dywity / FB

W środę (14 sierpnia) w godzinach przedpołudniowych doszło do wypadku na niestrzeżonym barierami przejeździe kolejowym w miejscowości Bukwałd nieopodal Strusiolandii. Samochód marki SsangYong z rejestracją powiatu olsztyńskiego wpadł pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Kierowcą była 39-letnia kobieta, która jest opatrywana na miejscu.

Jak dotąd z ustaleń wynika, że kobieta wjechała na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pusty pociąg towarowy, który zmierzał w kierunku Olsztyna. Skład uderzył w samochód osobowy od strony pasażera.

W wyniku uderzenia, samochód zsunął się z torów na pobocze. Kobieta była przytomna, wyszła z auta o własnych siłach. W tej chwili jest opatrywana – poinformował nas Sławomir Filipowicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Fot. Gmina Dywity / FB

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.