Wymusiła pierwszeństwo. 3-latek trafił do olsztyńskiego szpitala

Ostatnia aktualizacja 2017-10-12 12:16:42, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wymusiła pierwszeństwo. 3-latek trafił do olsztyńskiego szpitala

Do groźnego wypadku doszło w Lidzbarku Warmińskim na skrzyżowaniu ulic Świętochowskiego i Piłsudskiego. W wyniku zderzania opla vectry z toyotą avensis obrażenia odniósł niespełna 3-letni chłopiec. Dziecko trafiło do olsztyńskiego szpitala dziecięcego.

Jak ustalili policjanci, kierująca samochodem osobowym marki opel vectra wyjeżdżając z ulicy Piłsudskiego w Lidzbarku Warmińskim nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej toyocie avensis. W konsekwencji doszło do bocznego zderzenia pojazdów. Niespełna 3-letni pasażer opla z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Olsztynie. Kierującej oplem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymano prawo jazdy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • vegegv 2017-12-19 14:54:20
    Stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie oferty usługowej na terenie Wrocławia. Jesteśmy najbardziej kompletną firmą która spełnia wymagania klientów. https://dzwigi-golak.pl/
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • Dominika BX 2017-10-13 08:39:37
    Jak zwykle NOL
    Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.