Wyjaśniają okoliczności utonięcia 40-latka

Data dodania: 2010-08-27 10:58:29, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności utonięcia 40-letniego mężczyzny. Jego ciało znalazł w stawie pracownik żwirowni. Przeprowadzona sekcja zwłok wyjaśni, co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny.

Wczoraj po godzinie 12.00 pracownik żwirowni powiadomił oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Barczewie o znalezieniu w stawie ciała mężczyzny.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Faktycznie w odległości około 2 metrów od brzegu znajdowało się ciało. Na polecenie prokuratora ciało 40-latka zostało zabezpieczone. Sekcja zwłok wyjaśni, co mogło być bezpośrednią przyczyną śmierci mieszkańca gminy Barczewo. Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności utonięcia 40-latka.


Od początku wakacji na  Warmii i Mazur utonęło już 30 osób.

Źródło: KWP Olsztyn/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.