Wydmy pokonały Hołowczyca

Data dodania: 2010-01-12 08:47:03, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Krzysztof Hołowczyc miał pecha! Olsztynianin, na jednej z wydm pustyni Atacama, urwał tylny most i wał napędowy w swoim terenowym Nissanie Navara. Awaria okazała się zbyt poważna żeby mógł wrócić na trasę.

Dziewiąty etap Rajdu Dakar, Hołowczyc rozpoczął z dobrą, bo szóstą pozycją w klasyfikacji generalnej. Na pierwszym pomiarze czasu olsztynianin zajmował  dziesiątą pozycję. Na drugim jednak się nie pojawił. Okazało się, że ma poważne problemy techniczne. Mimo chęci ukończenia etapu, zawodnik zmuszony sytuacją  wycofał się z rajdu, kończąc trasę na 66 kilometrze.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku Hołowczyc ukończył rajd na piątej pozycji. Tegoroczny start w rajdzie miał być dla niego kolejną szansą na zajęcie miejsca na podium. Niestety, trudne, pustynne warunki pokonały naszego zawodnika.

 

Fot. www.orlenteam.pl

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.