Wstrzymana odprawa na przejściu w Gronowie

Data dodania: 2019-03-19 13:22:25, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wstrzymana odprawa na przejściu w Gronowie

Utrudnienia na przejściu granicznym w Gronowie. Strażnicy graniczni poinformowali o planowanym wstrzymaniu odpraw osób i środków transportu.

Planowane na 21 marca prace, związane z przełączaniem sieci systemów elektrotechnicznych, na przejściu w Gronowie wymuszą konieczność wstrzymania odpraw osób i środków transportu. Utrudnienia rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do około godziny 18.00.

Jak informują strażnicy, planowany czas wstrzymania odprawy granicznej może ulec wydłużeniu.

Prosimy podróżnych o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu tras przejazdu. Ponadto prosimy o kierowanie się na inne przejścia graniczne z obwodem kaliningradzkim

– czytamy w komunikacie Warmińsko-Mazurskiej Straży Granicznej.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.