Włamał się do zbiornika z paliwem wozu strażackiego

Data dodania: 2017-11-14 12:12:01, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Włamał się do zbiornika z paliwem wozu strażackiego

Olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali 31-latka, który na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gutkowie włamał się do zbiornika z paliwem wozu strażackiego, skąd przelał paliwo do plastikowych „baniaków”. Mężczyzna trafił do aresztu.

Kilku członków OSP Gutkowo, będąc na terenie remizy zauważyło zaparkowane obok wozu strażackiego audi. Zaniepokoił ich również podejrzanie zachowujący się przy samochodzie mężczyzna. Trójka strażaków podeszła do kucającego mężczyzny, który na pytanie: „Co robisz przy naszym samochodzie” odpowiedział bardziej wulgarnymi słowami: „załatwiam potrzebę fizjologiczną”.

Następnie 31-latek uciekł. Strażacy pobiegli za samochodem, zapamiętali numer rejestracyjny i powiadomili policję.

Funkcjonariusze zatrzymali wskazane przez strażaków audi na ul. Bałtyckiej. Auto prowadził mieszkaniec gminy Dywity, od którego mundurowi wyczuli intensywną woń oleju napędowego. Ponadto w samochodzie znaleźli nożyce do cięcia metalu i gumowe rękawiczki.

Mieszkaniec przyznał policjantom, że to on chciał ukraść paliwo z samochodu gaśniczego OSP Gutkowo. Trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.