Włamał się do popularnego kiosku z pamiątkami na olsztyńskiej starówce [WIDEO]

Data dodania: 2019-03-11 12:16:40, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Włamał się do popularnego kiosku z pamiątkami na olsztyńskiej starówce [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. SM Olsztyn/Twitter

Minionej nocy pewien mężczyzna włamał się do kiosku z pamiątkami na olsztyńskiej starówce. Jednak zauważył go operator monitoringu miejskiego i już po chwili włamywacz został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło około 40 minut po północy. 22-latek włamał się do kiosku na Starym Mieście w Olsztynie. Szarpiącego za drzwi włamywacza wypatrzył operator monitoringu, który natychmiast wysłał na miejsce patrol straży miejskiej.

Złodziej po kilku minutach został zatrzymany. Młody mężczyzna miał przy sobie przedmioty zabrane z kiosku. 22-latek został przekazany policji i wkrótce odpowie za kradzież z włamaniem.

Źródło: własne/SM Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.