Włamał się do Galerii Warmińskiej i okradł stoiska. Pomóż policji ustalić dane podejrzanego [WIDEO]

Data dodania: 2019-04-09 12:05:08, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Włamał się do Galerii Warmińskiej i okradł stoiska. Pomóż policji ustalić dane podejrzanego [WIDEO]
Fot. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci zwracają się do mieszkańców miasta o pomoc w ustaleniu danych mężczyzny, który włamał się do stoisk handlowych w jednej z galerii i je okradł. Każdy, kto rozpozna sprawcę, powinien skontaktować się z funkcjonariuszami.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają dane mężczyzny, który włamał się do stoisk w jednym z centrów handlowych i je zniszczył. Właściciele staoisk straty oszacowali na kilka tysięcy złotych.

Każdy, kto rozpozna osobę zarejestrowaną na monitoringu proszony jest o kontakt z policją - osobisty przy ul. Partyzantów 23 lub telefoniczny, pod numerem tel. 89 522 38 30, lub pod alarmowym numerem 112. Informacje można przesłać także na adres mailowy: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.