Wjechała na czerwonym świetle na skrzyżowanie w centrum miasta [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2019-07-28 20:20:28, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wjechała na czerwonym świetle na skrzyżowanie w centrum miasta [ZDJĘCIA]
Sprawczyni zabrano prawo jazdy
Fot. KMP Olsztyn

Kilkanaście minut po godzinie 17 olsztyńskie służby otrzymały zgłoszenie o kolizji trzech pojazdów na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicą Obiegową.

Do groźnego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w centrum Olsztyna. Kilkanaście minut po godzinie 17 kierująca osobówką wjechała na skrzyżowanie alei Piłsudskiego z ulicą Obiegową na czerwonym świetle, doprowadzając do zderzenia z dwoma innymi pojazdami, skręcającymi w ulicę Obiegową. Sprawczyni zatrzymano prawo jazdy.

Policjanci cały czas przypominają o rozwadze na drodze.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Piotrek 111 2019-07-29 10:43:55
    Po pierwsze Olsztyn to nie miasto a po drugie nie da się normalnie jeździć po Olsztynie wiesniackim i trzeba łamać przepisy aby nie zwariować za kierownica.odpowiedzialny jest mało inteligentny pseudo prezydent grzymowicz
    Odpowiedz Oceń: 4 17 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.