Wiemy, gdzie staną ławeczki dla mam karmiących

Data dodania: 2018-06-12 13:23:52, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wiemy, gdzie staną ławeczki dla mam karmiących

Olsztynianie zdecydowali, gdzie najlepiej ustawić ławeczki dla młodych mam. Dzięki takiemu rozwiązaniu, karmienie piersią w plenerze stanie się komfortowe.

Olsztyn wziął przykład z innych, polskich miast, w których ustawiono specjalne ławeczki dla mam, które w plenerze chcą nakarmić swojego malucha. Ławki z wygodnym siedziskiem do karmienia piersią, przewijakiem i daszkiem chroniącym przed deszczem lub palącym słońcem ustawione zostaną w Parku Centralnym i Parku Kusocińskiego. Tak, zdecydowali głosujący w ankiecie olsztynianie.

Na początek w mieście staną dwie ławki, jednak niewykluczone, że jeśli takie obiekty małej architektury będą cieszyć się popularnością, zakupione zostaną kolejne.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.