Wielkie otwarcie Klubu Fabrik. Zagra KULT!

Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 11:42:05, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Klub Fabrik (dawny Come In) przy ul. Knosały szykuje się do wielkiego otwarcia. Jak przystało na miejsce, które pretendować będzie do miana najlepszego klubu w Olsztynie, zaczyna od wielkiego, muzycznego uderzenia. Na otwarcie zagra bowiem KULT!

Olsztyn powróci na listę miast, gotowych do zorganizowania dużych koncertów! A to za sprawą otwarcia Klubu Fabrik w budynku dawnego Come In-a przy ul. Knosały.

Otwarcie klubu planowane jest na 27 kwietnia. Właściciela klubu nie interesują półśrodki – zaczyna od mocnego, wyrazistego uderzenia – na otwarcie klubu zagra niepowtarzalny KULT. Start koncertu godzina 21.00. Bilety: 60 PLN (10.03 - 19.04) / 70 PLN (20.04 - 27.04), do nabycia w: Sklep ADIDAS, Al. Piłsudskiego 16 (C.H. AURA), Skateshop REMEDIUM, ul. Kołłątaja 2, Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), BODYPERFECT, ul. Kętrzyńskiego 5.

Działalność klubu – podobnie jak samo otwarcie – będzie opierać się na niepowtarzalnych wydarzeniach muzycznych.

Latem na scenie Fabrika wystąpi Sokół i Marysia Starosta, OSTR & Marco Polo "Kartagina", a także energetyczna Marika.

To tylko wybrane wydarzenia z długiej listy koncertowej, nad którą pracują właściciele i menedżer Klubu Fabrik.

Wkrótce więcej informacji o działalności klubu, a także szczegóły naszego konkursu, w którym będziecie mogli wygrać bilety na kwietniowy koncert Kultu!

 

Tagi: klub

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.



Apteki całodobowe | Lekarze