Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Olsztynie (zdjęcia)

Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 13:11:38, TomekGrabowski
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Olsztynie (zdjęcia)

Tradycyjnie już w Olsztynie - podobnie jak w całej Polsce - zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Setki wolontariuszy w całym mieście, masa imprez na starówce i wielka kulminacja - ''Światełko do nieba'' - tak przedstawiał sie olsztyński finał WOŚP.

Pieniądze zebrane w ramach tegorocznej edycji przeznaczone zostaną na dzieci oraz seniorów. Na koncie olsztyńskiej WOŚP jest obecnie 230 tysięcy złotych.

W Olsztynie cały dzień czekały na mieszkańców finałowe atrakcje. Punktem kulminacyjnym były występy artystyczne odbywające się na Targu Rybnym. Wystąpiły Elephant Memory, Transsexdisco, ReCovers Band, Kuśka Brothers oraz Afromental.

 

Źródło: inf.własna

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • 666misiek 2013-01-13 20:55:13
    na jednym ze zdjęć widać kucyka. super. czy ktoś wie gdzie można pojeździć na tym kucu?
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.