Wciąż nie wiadomo, gdzie jest 16-letnia Julia

Data dodania: 2019-03-13 12:39:27, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wciąż nie wiadomo, gdzie jest 16-letnia Julia
Fot. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci nadal ustalają miejsce pobytu 16-letniej Julii Spivak – Slonytskiej. Dziewczyna zaginęła w lipcu ubiegłego roku.

Julia Spivak - Slonytska zaginęła w nocy z 21 na 22 lipca 2018 roku. 16-latka wyszła wtedy z domu przy ul. Pstrowskiego i do tej pory do niego nie wróciła. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, dziewczyna uciekła, ma kontakt z rodziną, jednak nie chce wracać do domu.

- Wciąż prowadzimy poszukiwania opiekuńcze zaginionej 16-latki. Sprawdzamy wszystkie sygnały, jednak do tej pory nie doprowadziły nas one do miejsca, w którym przebywa zaginiona - mówi Izabela Kołpakowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca, w którym nastolatka może przebywać, proszone są o kontakt z policją z Wydziałem Prewencji pod numerami telefonów: 89 522 47 40, 89 522 47 48 lub 601 457 510. Można również wysłać maila na adres: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.