Wagary w pierwszy dzień wiosny? W Olsztynie mieli na to ''alibi'' [PANORAMA 360]

Data dodania: 2019-03-21 14:52:14, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Wagary w pierwszy dzień wiosny? W Olsztynie mieli na to ''alibi'' [PANORAMA 360]

Wspólne sadzenie wiosennych kwiatów, spektakl teatralny, występy, koncerty i warsztaty zero waste - właśnie tak wyglądał pierwszy dzień wiosny w olsztyńskim amfiteatrze zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury.

- Szerokim gestem Johna Travolty odrzucamy precz zimowe płaszcze, wciągamy rozleniwione zimą brzuchy i beztrosko rozchełstani zadzieramy coraz bardziej piegowate nosy w stronę słońca - tymi słowami Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zachęcał, przede wszystkim młode osoby, do wspólnego spędzenia pierwszego dnia wiosny.

Poza wspólnym sadzeniem wiosennych kwiatów oraz spektaklem, w samo południe można było wziąć udział w warsztatach zero waste, przygotowanych głównie z myślą o uczniach podstawówek. Podczas zajęć poświęconych filozofii niemarnowania była okazja porozmawiać o tym, jak można ratować naszą planetę i dlaczego jest to tak ważne. Ponadto uczestnicy poznali główne zasady zero waste i wykonali własnoręcznie wyjątkowe notesy z makulatury.

Zwieńczeniem "alibi" na dzień wagarowicza będzie występ w amfiteatrze zespołu Krzta. Początek zaplanowano na godzinę 20.

Źródło: własne, MOK Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.