W weekend na basenie będą pływać w płetwach

Data dodania: 2019-04-05 15:27:49, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
W weekend na basenie będą pływać w płetwach
Puchar Świata w Pływaniu w Płetwach w 2014 r.
Fot. Łukasz Kozłowskia / Olsztyn.com.pl

Już w najbliższy weekend (6-7 kwietnia) w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Aquasfera” odbędą się Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Płetwach juniorów i seniorów. Impreza po czterech latach przerwy powraca do Olsztyna.

Po czterech latach przerwy Mistrzostwa Polski w Finswimmingu, czyli w pływaniu w płetwach, powracają do Olsztyna. Impreza odbędzie się już w najbliższy weekend. W rywalizacji sportowej weźmie udział około 250 zawodników z 16 polskich klubów.

Zawody będą rozgrywane na basenie olimpijskim. Jest też pewna nowość – arena sportowa po raz pierwszy została odseparowana od strefy rekreacyjnej. Obie strefy organizatorzy połączyli banerami przedstawiającymi różne formy i style pływackie. W ten sposób widzowie zyskają arenę, a użytkownicy strefy rekreacyjnej i sauny będą mogli cieszyć się komfortowym wypoczynkiem.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta w Olsztynie, Polski Związek Płetwonurkowania oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Program Mistrzostw Polski w Pływaniu w Płetwach:

Program imprezy

6 kwietnia, sobota

Godz. 10:00 - I Blok startowy, poranny

Godz. 16:00 - II Blok startowy, popołudniowy

Godz. 16.50 - Uroczyste otwarcie mistrzostw

7 kwietnia, niedziela

Godz. 10:00 - III Blok startowy, poranny

Godz. 14:00 - zakończenie imprezy

Źródło: własne/OSiR

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.