W środę dojdzie do utrudnień na pl. Bema. Czy będą korki?

Data dodania: 2019-08-13 15:34:05, kac
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
W środę dojdzie do utrudnień na pl. Bema. Czy będą korki?
W środę drogowcy zamkną jeden z pasów ruchu na pl. Bema
Fot. Czytelnik Olsztyn.com.pl

Na tę niedogodność będą skazani kierowcy, którzy będą chcieli wjechać z ul. Partyzantów lub Limanowskiego w ul. Kętrzyńskiego. Powodem będą prowadzone prace drogowe przy starostwie powiatowym. Od godz. 9 wykonawca zamknie jeden pas jezdni na rondzie.

Drogowcy ostrzegają, że w środę zamkną jeden pas ruchu na pl. Bema. Chodzi o zewnętrzny przy starostwie powiatowym. Związane jest to z budową zjazdu z ronda w ul. Kopernika.

Od godz. 9 wykonawca, czyli firma Balzola, będzie kładł nawierzchnię bitumiczną na ul. Kopernika. W tym celu zastawiony zostanie jeden z pasów ruchu na rondzie. Trudno powiedzieć, jak długo to zajmie, ale wykonawca zapewnił, że skończy tego samego dnia – powiedział w rozmowie z nami Patryk Pulikowski z Urzędu Miasta Olsztyna.

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

 

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

 • Jacek Sobotko 2019-08-13 23:01:10
  Konczcie już to rondo, bo czas zacząć wykopki na Piłsudskiego. Autobusy tak podskakują że na czas przejazdu przez tą ulicę trzeba odłożyć czytanie gazety.
  Odpowiedz Oceń: 5 1 Zgłoś treść
 • Pieszy 2019-08-13 22:02:44
  Parking
  Odpowiedz Oceń: 1 4 Zgłoś treść
 • Pieszy 2019-08-13 22:01:49
  Prosze nie kasowac.ten parowac to porazka .brzydkie i nie ekonomiczne.kto to projektowal ??
  Odpowiedz Oceń: 1 4 Zgłoś treść
 • anka333 2019-08-13 22:01:22
  DLACZEGO STRAŻ MIEJSKA PO PIĘTNASTEJ NIE ODBIERA TELEFONÓW AUTOMAT MÓWI PRZEZ KILKA MINUT A POTEM SIĘ ROZŁĄCZA I CODZIENNIE TO SAMO BO CODZIENNIE SIEDZĄ MENELE PO PIĘTNASTEJ NA KOŁOBRZESKIEJ 20-22 W PODWÓRKU I PIJĄ PIWO NA ŁAWKACH,KLNĄ A NA STAŻ MIEJSKĄ TO JUŻ NIE MOŻNA LICZYĆ
  Odpowiedz Oceń: 5 0 Zgłoś treść
 • Kierowca2 2019-08-13 15:41:11
  Trzeba raczej zapytać: Jak długi będzie korek? Myślę że od mostu tak do końca Sybiraków.
  Odpowiedz Oceń: 10 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.