W sobotę skarbówka pomoże wypełnić PIT

Ostatnia aktualizacja 2017-04-21 09:48:29, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
W sobotę skarbówka pomoże wypełnić PIT
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Stock

Wszystkie osoby, które nie złożyły jeszcze zeznania podatkowego za 2016 rok urzędnicy skarbowi zapraszają w najbliższą sobotę na Dzień Otwarty.

W najbliższą sobotę (22 kwietnia) w godz. 9-14 w urzędach skarbowych na terenie całego województwa (poza wyspecjalizowanym urzędem skarbowym) zorganizowany zostanie Dzień Otwarty. Wszystkie osoby, które nie rozliczyły się jeszcze z fiskusem i chcą osobiście odwiedzić urząd, a z różnych względów nie mogą tego zrobić w tygodniu mogą uczynić to już w najbliższą sobotę.

Urzędnicy przypominają również, że wszystkie urzędy skarbowe (poza wyspecjalizowanymi urzędami skarbowymi) na terenie woj. warmińsko-mazurskiego w każdy poniedziałek otwarte są do godziny 18.

Także w ostatnich dniach kwietnia tj.: 27.04. (czwartek) i 28.04.(piątek) do godziny 18 wydłużone zostają godziny pracy urzędów skarbowych. 2 maja br., który jest ostatnim dniem na złożenie zeznania urzędy skarbowe w naszym województwie będą czynne do godz. 18 tylko w zakresie obsługi podatników chcących złożyć roczne zeznanie podatkowe PIT.

Źródło: własne, Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.