W poniedziałek uczniowie „Plastyka” będą rozdawali prace za darmo

Data dodania: 2019-06-07 16:03:18, kac
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
W poniedziałek uczniowie „Plastyka” będą rozdawali prace za darmo
Liceum plastyczne w poniedziałek organizuje akcję rozdawania prac za darmo
Fot. Cezary Kapłon / Olsztyn.com.pl

Państwowe Liceum Plastyczne w Olsztynie wietrzy magazyny. W poniedziałek (10 czerwca) od godziny 9 do 14 uczniowie wystawią prace przed wejściem do szkoły. Przechodnie będą mogli wziąć je za darmo.

Jak podkreślił Aleksander Kuberski, dyrektor placówki, trzeba zrobić miejsce dla nowych dzieł.

Archiwum szkoły jest zapełnione rzeźbami, płaskorzeźbami, drzeworytami czy ceramiką. Nie mamy gdzie chować świeżych dzieł. Nie chcemy niszczyć starych, mniej cennych prac, dlatego też postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, gdzie każdy zainteresowany mógłby przyjść i wziąć to, co mu wpadnie w oko – dodał dyrektor Aleksander Kuberski.

W poniedziałek ok. godz. 9 uczniowie rozstawią rzeźby przed wejściem do placówki. Akcja potrwa do ok. godz. 14.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.