W Olsztynie błąka się 2-letnie dziecko? Policja zabiera głos w sprawie

Data dodania: 2019-05-09 13:20:19, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
W Olsztynie błąka się 2-letnie dziecko? Policja zabiera głos w sprawie
Zdjęcie ilustracyjne

Dziś na jednym z lokalnych portali informacyjnych pojawiła się informacja, że w okolicach olsztyńskiej starówki błąka się 2-3-letnie dziecko, w związku z czym ogłoszono child alert. Okazuje się, że informacja ta nie do końca jest prawdziwa.

Małe dziecko miało błąkać się dziś rano w pobliżu Starego Miasta w Olsztynie. Chłopiec miał być w wieku około 2-3 lat. Policjanci mieli ogłosić tzw. child alert.

Okazuje się, że informacja ta nie do końca jest prawdziwa. Rzeczywiście, funkcjonariusze o godz. 9:10 otrzymali telefoniczne zgłoszenie o błąkającym się dziecku. Na miejsce pojechał patrol, stróże prawa sprawdzili monitoring, jednak zgłoszenie nie potwierdziło się. W związku z tym nie ogłoszono poszukiwań dziecka.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Babcia 2019-05-09 19:01:32
    A może dziecko w tym czasie kiedy stróże prawa myśleli co zrobić przeniosło się 4 ulice dalej i dalej się błąka.
    Odpowiedz Oceń: 6 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.