W noworoczny poranek zaatakował żonę siekierą. Jest areszt dla 85-latka

Data dodania: 2019-01-07 11:29:03, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
W noworoczny poranek zaatakował żonę siekierą. Jest areszt dla 85-latka

85-latek, który obuchem siekiery zaatakował swoją żonę w noworoczny poranek, trafił do aresztu. Mężczyzna wciąż nie przyznaje się do zarzucanego mu przestępstwa.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia tego roku w Ornecie. Marian A. zadał kilka uderzeń obuchem siekiery w głowę żony. Dzięki temu, że kobieta się broniła odniosła niewielkie obrażenia.

Podejrzany został przesłuchany przez prokuraturę, jednak nie przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa.

Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim zadecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie, za usiłowanie spowodowania ciężkich obrażeń ciała swojej żony, grozi kara od 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • maxio123 2019-01-07 12:32:02
    Tak to się kończy gdy facet na noworocznym kacu a żona gdera od rana.
    Odpowiedz Oceń: 2 5 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.