W Mikołajki piłkarze Stomilu odwiedzili pacjentów Szpitala Dziecięcego (zdjęcia)

Data dodania: 2014-12-06 14:07:43, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
W Mikołajki piłkarze Stomilu odwiedzili pacjentów Szpitala Dziecięcego (zdjęcia)
Fot. Łukasz Kozłowski / olsztyn.com.pl

Zawodnicy I-ligowego Stomilu po raz kolejny odwiedzili w Mikołajki podopiecznych Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Już tradycyjnie piłkarze Stomilu odwiedzili 6 grudnia podopiecznych Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W rolę św. Mikołajów tym razem wcielili się Janusz Bucholc, Paweł Łukasik, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński i Rafał Remisz. Młodzi pacjenci otrzymali klubowe gadżety.

- Dla nas jest to przyjemna sprawa wybrać się do tych dzieci i zobaczyć uśmiech na ich twarzach. Mam nadzieję, że choć na parę minut zapomną o leczeniu i o tej szpitalnej codzienności - powiedział Janusz Bucholc, obrońca I-ligowego Stomilu Olsztyn.

Nie zabrakło również wielu pamiątkowych zdjęć oraz zaproszeń na trybuny przy al. Piłsudskiego.

Natomiast w Morągu delegacja kibiców Stomilu Olsztyn ze Stowarzyszenia "Stomil Ponad Wszystko" odwiedziła dom dla dzieci i młodzieży "Promyk". Dla wszystkich podopiecznych morąskiego domu pomocy zostały przygotowane stomilowskie paczki.

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.



Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.