W mieszkaniu miał skład broni

Data dodania: 2010-08-31 10:30:49, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
W mieszkaniu miał skład broni

Policjanci wydziału kryminalnego piskiej komendy policji w jednym z tamtejszych mieszkań zabezpieczyli 8 sztuk długiej broni palnej. 54-letni mężczyzna nie miał pozwolenia na jej posiadanie. Funkcjonariusze wyjaśniają, skąd 54-latek miał nielegalną broń.

Wczoraj oficer dyżurny Komendy Głównej Policji został poinformowany przez mieszkańca Pisza o tym, że mąż jego znajomej może w mieszkaniu posiadać broń. Ta informacja została przekazana oficerowi dyżurnemu piskiej komendy Policji. Funkcjonariusz pod wskazany adres wysłał policyjny patrol.

Faktycznie w mieszkaniu 54-letniego mężczyzny kryminalni zabezpieczyli 8 sztuk długiej broni palnej. 54-letni mieszkaniec Pisza nie miał pozwolenia na jej posiadanie. Mężczyzna, jak sam oświadczył, jest kolekcjonerem staroci i posiada broń właśnie w celach kolekcjonerskich. Broń została zabezpieczona. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka. Policjanci wyjaśniają, skąd 54-latek miał nielegalną broń. Za jej posiadanie Kodeks Karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn/własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • pielinka 2010-08-31 12:21:32
    Więzieniem się to nie skończy. bronie rozbroją i zostaną wpisane w rejestr kolekcjonerski na komendzie, i po sprawie:) a poza tym tylko 3 bronie ze zdjęcia są nielegalne na resztę wystarczy mieć dowód osobisty!!!!!!!
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.