W Łynie znaleziono zwłoki. Czy to zaginiony mężczyzna?

Data dodania: 2019-05-13 09:36:27, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
W Łynie znaleziono zwłoki. Czy to zaginiony mężczyzna?
Fot. OSP Dobre Miasto

Wczoraj w Smolajnach, w gminie Dobre Miasto przypadkowi przechodnie znaleźli pływające w Łynie zwłoki mężczyzny. Strażacy wydobyli ciało z wody. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Ciało znaleźli przechodzący brzegiem Łyny spacerowicze.

- Ok. godz. 13:15 przechodzące, brzegiem rzeki Łyny, osoby postronne zauważyły pływające w wodzie ludzkie ciało. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano jednostki straży pożarnej z Praslit, Dobrego Miasta i Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z KM PSP Olsztyn – informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrym Mieście.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wydobyli ciało z wody. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

- Trwają czynności. Śledczy ustalają tożsamość mężczyzny, na pewno pobiorą materiał biologiczny. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Na tę chwilę jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o przyczynach śmierci. Ciało zostało zabezpieczone do prosektorium – wyjaśnia nam Rafał Prokopczyk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Nieoficjalnie mówi się, że zwłoki mogą należeć do zaginionego, którego poszukiwania prowadzili policjanci z Dobrego Miasta.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.