''W drodze po szczęście''. OSTR w Olsztynie

Ostatnia aktualizacja 2018-03-12 13:34:41, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
''W drodze po szczęście''. OSTR w Olsztynie
Fot. OSTR Official FB

OSTR ponownie odwiedzi swoich fanów w Olsztynie. Muzyk, producent, instrumentalista oraz raper 27 kwietnia zaprezentuje materiał z najnowszej płyty "W drodze po szczęście", która już trafiła do sprzedaży.

Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. 

23 lutego ukazał się najnowszy album artysty zatytułowany "W drodze po szczęście". Materiał z nowego krążka już 27 kwietnia będzie można usłyszeć w olsztyńskim AnderGrancie!

Start koncertu godzina 21.00. Bilety dostępne w przedsprzedaży w AnderGrant, Sarmata, RockFan.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze