Uziemiony śmigłowiec LPR wrócił już do Olsztyna

Data dodania: 2019-02-07 11:43:30, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Uziemiony śmigłowiec LPR wrócił już do Olsztyna

Udało się naprawić i tym samym uwolnić śmigłowiec ratunkowy, który przez trzy dni był uziemiony na jednej z posesji w miejscowości Grom w warmińsko-mazurskim. Dziś śmigłowiec wrócił do Olsztyna.

W miniony poniedziałek śmigłowiec LPR-u z Olsztyna został wezwany do miejscowości Grom w warmińsko-mazurskim, na ratunek mężczyźnie z podejrzeniem udaru. Podczas lądowania na posesji pacjenta, w wirnik śmigłowca wkręciła się folia leżąca na posesji. Śmigłowiec został uziemiony, a mężczyznę do olsztyńskiego szpitala zabrała karetka. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przez trzy dni helikopter, zabezpieczony na posesji, czekał na naprawę. Dziś udało się go uwolnić. Śmigłowiec mógł więc wrócić do Olsztyna.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.