Uwaga, kierowcy! W nocy nastąpi zmiana organizacji ruchu przy Dworcu Głównym

Data dodania: 2019-04-12 12:36:37, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Uwaga, kierowcy! W nocy nastąpi zmiana organizacji ruchu przy Dworcu Głównym
Budowa zintegrowanego węzła przesiadkowego przy Dworcu Głównym w styczniu 2019 r.

W nocy z piątku na sobotę (12/13 kwietnia) kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. W związku z budową zintegrowanego węzła przesiadkowego przy Dworcu Głównym, wykonawca dziś w nocy wprowadzi zmiany w organizacji ruchu.

Zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona w nocy z piątku na sobotę. Wykonawca, firma Skanska, zaplanował na ten czas układanie warstwy ścieralnej. Aby wykonać te prace, konieczne jest zamknięcie poszczególnych odcinków.

Szczegółowy harmonogram prac:

20:00 - 22:00 - ul. Przemysłowa (od ul. Lubelskiej do wjazdu do Storex)

22:00 - 1:00 - ul. Partyzantów - wjazd do Dworca PKP

1:00 - 4:00 - ul. Lubelska - wjazd do Dworca PKS.

Utrudniony lub niemożliwy będzie także wjazd i wyjazd w ul. Partyzantów. Prace będą prowadzone od ronda Bema do ul. 1 Maja na całej długości jezdni. W związku z tym wprowadzona będzie zmiana organizacji ruchu, a to może spowodować, że przejazd przez tę ulicę lub dojazd do posesji przy ul. Partyzantów będzie niemożliwy. Tam prace rozpoczną się w poniedziałek, 15 kwietnia, a zakończą się w piątek, 19 kwietnia.

Budowa zintegrowanego węzła przesiadkowego przy Dworcu Głównym jest realizowana razem z przebudową ul. Partyzantów na odcinku od ronda Bema do skrzyżowania z ul. Lubelską. Obecnie trwają prace wykończeniowe.

Źródło: własne/UM Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.