Uwaga, kierowcy! W centrum miasta będą kolejne utrudnienia [SCHEMAT]

Data dodania: 2019-05-22 14:21:27, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Uwaga, kierowcy! W centrum miasta będą kolejne utrudnienia [SCHEMAT]
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. ekomobilny.olsztyn.eu

Już jutro na kierowców i pieszych w centrum miasta czekają kolejne utrudnienia w ruchu. Na ul. Kajki będą wykonywane prace wykończeniowe, a przy rondzie Bema zostanie wytyczone tymczasowe przejście dla pieszych.

Na jutro zaplanowano prace wykończeniowe na ul. Kajki. Na dwa tygodnie zostanie wyłączona z ruchu połowa ulic od skrzyżowania z ul. Partyzantów do skrzyżowania z ul. Dąbrowszczaków. Ruch będzie dwukierunkowy. Z kolei w drugim etapie prac, także na dwa tygodnie, zostanie wyłączona z ruchu druga część ul. Kajki. Wtedy kierowcy będą poruszać się tylko w jedną stronę – od ul. Partyzantów do ul. Dąbrowszczaków.

Utrudnienia będą również przy rondzie Bema, gdzie będzie wykańczana wyspa kanalizująca. Na ul. Partyzantów, przy wjeździe na rondo, zostanie utworzone tymczasowe przejście dla pieszych. Wjazd na rondo będzie możliwy tylko z prawego pasa.

Natomiast w piątek, 24 maja, z ruchu zostanie wyłączony odcinek ul. 1 Maja do ul. Partyzantów w kierunku tunelu. Do znajdujących się tam posesji kierowcy dojadą tylko przez parking Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.