Utrudnienia w ruchu komunikacji miejskiej na ul. Budowlanej

Data dodania: 2019-04-17 16:43:20, kac
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Utrudnienia w ruchu komunikacji miejskiej na ul. Budowlanej
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. MPK Olsztyn

W czwartek (18 kwietnia) w związku z pracami drogowymi na ul. Budowlanej zmieniono kursy autobusów na liniach nr 106 i 304. Taka informacja widnieje na stronie Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie.

Roboty będą trwały przez cały dzień, dlatego też zdecydowano się, aby tymczasowo zmienić kursowanie linii autobusowych nr 106 i 304. Pojazdy MPK w obu kierunkach będą jeździły po ul. Cementowej.

Pominięte zostaną przystanki „Zakład Gazowniczy” (w obu kierunkach) oraz przystanek „Cementowa” dla linii 304 na ul. Lubelskiej w kierunku centrum miasta.

Linia nr 106 wiedzie z Gutkowa przez centrum, aż na Cementową. Natomiast sezonowa linia 304 kursuje z Dworca Głównego do Wójtowa.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.