Utrudnienia na przejściu granicznym w Bezledach. Gdzie najlepiej przejechać granicę?

Data dodania: 2019-08-08 12:38:33, kac
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Utrudnienia na przejściu granicznym w Bezledach. Gdzie najlepiej przejechać granicę?
W poniedziałek w godz. 11-12.30 przejście graniczne w Bezledach będzie zamknięte
Fot. Straż Graniczna

Warmińko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poinformował, że w poniedziałek (12 sierpnia) w godz. od 11 do 12.30 przejście graniczne w Bezledach zostanie zamknięte. Jak w takim razie przejechać granicę?

Zamknięcie przejścia granicznego w Bezledach związane będzie z naprawą instalacji elektrycznej po stronie rosyjskiej. Dlatego też w godzinach między 11 a 12.30 dojdzie do czasowego wstrzymania odprawy osób i środków transportu.

Straż graniczna apeluje do podróżujących zarówno samochodami osobowymi jak i ciężarowymi, aby 12 sierpnia uwzględnili wybór innego przejścia granicznego.

Najbliżej Bezled znajduje się międzynarodowe przejście graniczne w Grzechotkach, jednak ruch jest tam największy. Najmniejszy ruch jest na przejściu w Gołdapi – i tam też bez problemu mogą udać się kierowcy samochodów osobowych – powiedziała w rozmowie z nami Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Tylko od 1 sierpnia granicę z obwodem kaliningradzkim przekroczyło 82085 osób, z czego 25688 to Polacy.

Źródło: własne / Straż graniczna

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.