Utrudnienia na obwodnicy Olsztyna

Data dodania: 2019-03-07 08:45:19, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Utrudnienia na obwodnicy Olsztyna
Ilustracja do tekstu

Szykują się kolejne utrudnienia w ruchu na obwodnicy Olsztyna w okolicach skrzyżowania DK51 z wjazdem do Mazurskich Miodów koło Tomaszkowa. Wykonawca będzie tam montował sygnalizację świetlną.

Dziś, 7 marca, tuż po komunikacyjnym szczycie – od około godziny 9.00 - wykonawca pierwszego odcinka obwodnicy Olsztyna rozpocznie montaż sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DK51 z wjazdem do Mazurskich Miodów w okolicach Tomaszkowa.

Wiązać się to będzie z utrudnieniami w ruchu w postaci zawężenia jezdni do jednego pasa ruchu.

Wykonawca zastrzega, że roboty potrwają kilka dni i są uzależnione od opadów atmosferycznych. W przypadku ich wystąpienia, prace będą wstrzymywane.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.