Utrudnienia na Artyleryjskiej

Ostatnia aktualizacja 2017-03-20 09:47:31, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Utrudnienia na Artyleryjskiej

Drogowcy szykują się do prac konserwacyjnych dylatacji mostów nad Łyną. Już dziś około godziny 19.00 można spodziewać się utrudnień na ulicy Artyleryjskiej.  

Prace konserwacyjne przy mostach nad Łyną zaplanowano na poniedziałek i wtorek (20 i 21 marca – red.). By prace mogły przebiegać bez zakłóceń, drogowcy już dziś około godziny 19.00 zajmą część jezdni ulicy Artyleryjskiej.

Z podobnymi utrudnieniami należy liczyć się we wtorek około godziny 9.00. Wtedy prowadzone będą bowiem testy szczelności dylatacji mostów. Wówczas również jezdnia będzie zawężana do jednego pasa ruchu.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • korek1 2017-03-20 18:09:19
    Napiszcie gdzie w Olsztynie nie ma utrudnień będzie mniej wyliczania i gul będzie mniej skakał.
    Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.