Usunęli olsztyński lotniskomat

Data dodania: 2018-01-11 10:37:57, red
Ostatnia aktualizacja 2018-01-11 10:39:32
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Usunęli olsztyński lotniskomat

Z początkiem 2016 roku przy skrzyżowaniu ulicy Ratuszowej i 1 Maja stanął lotniskomat. Urządzenie, które miało ułatwić nadawanie paczek przesyłanych drogą lotniczą z końcem ubiegłego roku zniknęło. Nie wiadomo jednak jaki jest powód jego usunięcia.

Polskie Linie Lotnicze LOT wraz z PGP Innowacje w 2016 roku rozpoczęły wprowadzanie na polski rynek urządzeń, które miały działać na zasadzie znanych już paczkomatów.

Aby wysłać paczkę drogą lotniczą, wystarczyło nadać ją właśnie w takim lotniskomacie PostInAir. Dzięki takiemu rozwiązaniu paczka z Krakowa do Gdańska docierała drogą lotniczą w 4 godziny.

Lotniskomat PostInAir  miał również służyć jako przechowalnia bagażu.

Urządzenie nie zostało w Olsztynie na długo. Z końcem 2017 roku lotniskomat został usunięty.

 

Dlaczego? Wciąż czekamy na odpowiedź w tej sprawie.

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Olsztyniu 2018-01-17 18:11:11
  A kto w ogóle wiedział o lotniskomacie ? I ta lokalizacja , bez możliwości znalezienia miejsca postojowego...
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • Isruu 2018-01-13 15:02:02
  Kto korzystał z tego łapka w górę kto nie w dół.. za to z paczkomatow pewnie wiele.. to zupełnie nierentowne było na pewno
  Odpowiedz Oceń: 0 3 Zgłoś treść
 • Ryszard Ochódzki 2018-01-11 14:14:07
  Dlaczego... bo zapewne nie było to przedsięwzięcie rentowne.
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.