Upały pokrzyżowały plany drogowcom. Remont dróg przesunięty

Data dodania: 2019-06-26 11:56:08, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Upały pokrzyżowały plany drogowcom. Remont dróg przesunięty
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. GDDKiA Olsztyn

Dziś miały rozpocząć się prace związane z układaniem asfaltu na tzw. drogach trzeciorzędnych. Okazuje się jednak, że remont zostanie opóźniony. Plany pokrzyżowały upały.

Upały pokrzyżowały plany drogowcom. Asfalt na tzw. drogach trzeciorzędnych miał być układany dzisiaj, jednak prace te muszą być wykonywane w określonych warunkach, a wysokie temperatury spowodowały, że nie udałoby się utrzymać odpowiednich reżimów. W związku z tym remont rozpocznie się dopiero w piątek, 28 czerwca.

Masa bitumiczna ma być układana na całej szerokości jezdni Kresowej, Wołodyjowskiego, Gościnnej oraz na ścieżce w ciągu ul. Perkoza. Mieszkańcy tej części miasta mogą spodziewać się utrudnień w dojazdach do posesji. Wykonawca prac, Skanska S.A. informuje, że na każdym wjeździe zostanie ustawiony pracownik, który będzie informował, w jaki sposób należy dojechać do posesji.

Łącznie powstanie 7,5 km nowych dróg, chodników i ścieżek rowerowych. Koszt inwestycji to 44 mln zł.

Źródło: własne/UM Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.