Upadłość linii lotniczych nie przeszkodziła. Loty z Szyman do Bułgarii utrzymane

Data dodania: 2018-12-19 13:15:29, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Upadłość linii lotniczych nie przeszkodziła. Loty z Szyman do Bułgarii utrzymane

W sezonie letnim 2019 roku z lotniska Olsztyn-Mazury polecimy do Burgas w Bułgarii. Pasażerowie mazurskiego lotniska już mieli okazję latać do Burgas - w sezonie letnim tego roku, jednak po tym jak linie Small Planet ogłosiły upadłość połączenie Szymany-Burgas stanęło pod znakiem zapytania. Dziś już wiadomo, że lotnisko porozumiało się z jednym z touroperatorów i loty wrócą do siatki połączeń.

W sezonie letnim tego roku, od 19 czerwca do 4 września, pasażerowie mieli możliwość skorzystania z połączenia czarterowego z lotniska Olsztyn-Mazury do Burgas w Bułgarii. Połączenie obsługiwały linie Small Planet. Te, w październiku ogłosiły upadłość, a więc powrót połączenia w sezonie letnim 2019 roku stanął pod znakiem zapytania.

Dziś okazuje się, że połączenie wróci do siatki połączeń lotniska Olsztyn-Mazury. Pasażerowie będą mogli latać z Mazur do słonecznej Bułgarii w okresie od 9 czerwca do 15 września 2019 roku, raz w tygodniu - w niedzielę.

Powrót tego połączenia czarterowego to wynik porozumienia jakie zawiązało lotnisko Olsztyn-Mazury z touroperatorem – Neckermann. W biurach podróży w naszym regionie będzie możliwość  kupienia zarówno wczasów w Bułgarii jak i indywidualnych biletów lotniczych na to połączenie. Loty realizowane będą przez linie lotnicze Bulgarian Air Charter. Samolot będzie miał do pokonania 1500 km, a lot będzie trwał około 2 godzin.

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.