Ulicami Olsztyna przejdzie korowód kominiarzy. Będą utrudnienia

Data dodania: 2019-05-21 17:30:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Ulicami Olsztyna przejdzie korowód kominiarzy. Będą utrudnienia

Już jutro ulicami Olsztyna przejdzie korowód kominiarzy. Do stolicy Warmii i Mazur przyjadą kominiarze z całej Polski. Początek świętowania przewidziano na godz. 11, wtedy rozpoczną się utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Świąteczny korowód kominiarzy świętowanie rozpocznie o godz. 11. Przedstawiciele tej grupy zawodowej przemarsz rozpoczną na Placu Solidarności, a zakończą w Bazylice konkatedralnej św. Jakuba w Olsztynie. Kominiarze będą maszerować przy akompaniamencie orkiestry dętej.

W związku z przemarszem podróżni muszą liczyć się z utrudnieniami w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na al. Piłsudskiego pomiędzy Placem Solidarności a Wysoką Bramą. Odstępstwa od rozkładów jazdy mogą wystąpić na liniach: 1, 2, 3, 101, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 117, 120, 128.

- W przypadku długotrwałych utrudnień, autobusy mogą być kierowane na trasy zmienione najbliższymi ciągami komunikacyjnymi. W przypadku braku przejazdu w kierunku krańca "Wysoka Brama" tramwaje linii1kierowane będą na kraniec "Dworzec Główny" – informują przedstawiciele Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu.

Kominiarze w Olsztynie zostaną do piątku, 24 maja.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • dziurkacz 2019-05-22 11:19:04
    Proponuję połączyć paradę kominiarzy z paradą ginekologów, wszak to pokrewne w pewnym stopniu profesje...
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • ciekawe czy będzie pani 2019-05-21 19:24:47
    Wasilewska i pan Cichoń
    Odpowiedz Oceń: 1 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.