Ul. Hanki Sawickiej do objazdu!

Data dodania: 2010-03-23 09:41:35, Natalia
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Zła wiadomość dla olsztyńskich kierowców: fragment ul. Hanki Sawickiej został na miesiąc wyłączony z ruchu. Planowana data zakończenia prac to 30 kwietnia br.

 

Kilkudziesięciometrowy odcinek ul. Hanki Sawickiej, od skrzyżowania z ulicą Jagiellońską do Zamenhofa, został wyłączony z ruchu kołowego. Powodem utrudnień jest przebudowa ulicy oraz budowa chodników.

Remontowana droga ma zostać poszerzona do 4 pasów. Jednym z nich od maja będzie można dojechać do sklepu Tesco, który powstanie w starych koszarach zlokalizowanych przy ul. Jagiellońskiej.

Prace drogowe w tym rejonie Olsztyna mają potrwać do 30 kwietnia.

 

Źródło: MZDiM Olsztyn/własne

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • do :) 2010-03-24 14:14:02
  Tak, rozumiem, że ktoś nie zauważył, że na Zatorzu mamy już 3 remontowane drogi... a to jeszcze nie koniec. Nie będzie się jeździło dobrze przez następne 2 lata!
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • :) 2010-03-24 12:25:06
  el makabra nie przesadzaj..po Zatorzu jeździ się fatalnie...na tych drogach trzeba się wykazać prawdziwymi zdolnościami ekwilibrystycznymi :)jak w końcu zrobią drogi może skończy się codzienny cyrk
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • el makabra 2010-03-23 10:13:44
  Już widzę jak skończą do 30 kwietnia. No może do 30.04.2011. To akurat zdążą cztery razy zedrzeć asfalt i poprawić fuszerkę. no a po miesiącu znów będą łatać.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.