Za kominem na strychu. Tam ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Ostatnia aktualizacja 2017-04-20 11:59:35, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Za kominem na strychu. Tam ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Mieszkaniec Pisza był poszukiwany listem gończym między innymi za kradzieże i włamania. Miał zasądzoną karę 8 lat więzienia.  

Piscy kryminalni od kilku miesięcy poszukiwali 23-latka, który ukrywał się przed organami ścigania. Z tego względu wystawiony został za nim list gończy. Mężczyzna był poszukiwany między innymi za kradzieże i włamania.

Policjanci ustalili, gdzie może przebywać 23-latek. Poszukiwany ukrywał się w miejscu zamieszkania. Tam, na strychu, za kominem, miał specjalnie przygotowane miejsce do spania. Mężczyzna widząc funkcjonariuszy kryminalnych nie krył swojego zaskoczenia, że jego kryjówka okazała się nieskuteczna.

23-latek trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę 8 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.